top of page

Grupo ACADEMIA VIGOR

Público·9 membros

Ultraiso Skachat Programmu


Tātad iesim. Pirmkārt, lejupielādējiet programmu Ultra ISO... Pēc tam, kad programma ir lejupielādēta, instalēta un palaista (mēs nospiežam izmēģinājuma periodu, ja nav vēlēšanās iegādāties), varat sākt diezgan vienkāršu Windows rakstīšanas procesu USB zibatmiņā:
ultraiso skachat programmuTālāk mēs lejupielādējam nelielu programmu, kurā veiksim visas nepieciešamās darbības. Ir vairākas šāda veida programmas, bet es izvēlējos WinSetupFromUSB, jo tas neprasa instalēšanu, gandrīz neaizņem vietu disks un viegli lietojams.


Mēs uzsākam programmu. Pirmkārt, mums jāizvēlas ierīce, kurā mēs ierakstīsim attēlu. Tas tiek darīts nolaižamajā izvēlnē augšpusē (ja zibatmiņas disks šajā izvēlnē netiek parādīts, noklikšķiniet uz pogas Atsvaidzināt). Tālāk mums ir jāsagatavo USB zibatmiņas disks attēla ierakstīšanai, jo, ja mēs tikai kopēsim attēlu, nebūs iespējams iekļūt sistēmas instalētājā, jo nav sāknēšanas sektora. Lai to izveidotu, noklikšķiniet uz pogas Bootice.


Windows pārinstalēšana ir ļoti svarīgs un nepieciešams process. Vienā gadījumā varat jaunināt veco sistēmu uz jaunāku vai pārslēgties uz kādu citu tās modifikāciju. No otras puses, ja strādājot pieļāvāt dažas kļūdas, iespējams, sabojājāt sistēmas failus vai izdzēsāt kādu programmu, kas veicina normālu OS darbību, jums arī jāpārinstalē sistēma Windows.


Pēc attēla atvēršanas ar programmu mēs sākam attēla ierakstīšanas procesu. Lai to izdarītu, izvēlnē noklikšķiniet uz "Bootstrapping" un jau tajā noklikšķiniet uz "Ierakstīt cietā diska attēlu".


Logu rakstīšanas process usb, izmantojot programmu Rufus, ir līdzīgs tam, kas aprakstīts zemāk par astoņiem. Nav jēgas aprakstīt divreiz -. Patiesībā mēs mainām tikai to attēlu, kuru vēlamies ierakstīt.


Tagad izdomāsim, kā ierakstīt astotā Windows attēlu zibatmiņā. Process nav sarežģītāks par iepriekšējo versiju, dažos brīžos pat interesantāks. Tātad, Rufus programmu ir diezgan viegli atrast, tās galvenā priekšrocība ir tā, ka tā ir absolūti bezmaksas, kā arī neprasa īpašu instalāciju, kā tas bija ar UltraISO. Pēc programmas lejupielādes palaidiet .exe failu.


Tātad mēs nonācām pie jaunā produkta - Windows 10. Principā šīs rakstīšanas laikā pasaulē jau ir parādījusies šīs operētājsistēmas oficiālā versija un visi lietotāji, kuri iepriekš ir veikuši attēla dublēšanu, izmantojot programmu GWX lejupielādējiet to sev, izmantojot standarta sāknēšanas programmu, un mierīgi instalējiet bez liekiem nerviem. Bet, ja jūs nepiederat šādiem lietotājiem, tad nekas, jūs joprojām varat izmantot priekšskatījuma versijas, kurām ir daudz bezmaksas piekļuves, taču tās atšķiras pēc montāžas datumiem un satura. 041b061a72


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...
bottom of page